Kohaletoimetamine

Tellimuse kohaletoimetamine on võimalik neljal viisil. Ostja saab valida talle sobiva tarneviisi tellimust vormistades. 
SmartPOST  Kasutades SmartPOST teenust, valib ostja millisesse SmartPOST pakiautomaati ta soovib pakki saada. Kui pakk on jõudnud sihtkohta edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta ja uksekoodi.  
ELS Kuller   Ostja saab tellida kauba koju või töökohta. Kättetoimetamine toimub kõigile aadressidele Eestis, ei ole geograafilisi piiranguid. Ostjale helistatakse ette ja lepitakse kokku talle sobiv kättetoimetamise päev ja kellaaeg (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00-20.00-ni, ka. laupäev) saadetise sihtpostiasutusse jõudmise päeval või 6 tööpäeva jooksul vastavalt poolte kokkuleppele. Saadetis toimetatakse ostjale kulleriga (1 reaalne katse). Ebaõnnestunud väljastuskatse korral hoiustatakse kaup saaja elukohajärgses postiasutuses 7 kalendripäeva ning  jäetakse saadetise saaja postkasti vastavasisuline teade.
Pakk postkontorisse  Ostja saab valida endale sobiva postiasutuse paki kättesaamiseks, mis ei pea olema elukohajärgne, vaid võib olla saaja tavapärase liikumistrajektooriga kõige paremini  sobiv postiasutus. Paki jõudmisel sihtkohta saadetakse saajale 2 teavitust sms- või e-maili teel (esimene saadetise ladustamisel sihtpostiasutuses, teine 3 tööpäeva  möödudes). Saadetis hoiustatakse saaja poolt valitud postiasutuses 15 kalendripäeva.
Omniva pakiautomaat  Ostja saab valida endale sobiva pakiautomaadi paki kättesaamiseks. Kui pakk on jõudnud sihtkohta edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga või paki saaja e-postile teade, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta ja uksekoodi.

Tellimused üle 75 euro on saatekuluta. Kaup saadetakse ostjale ELS Kuller teenusega. Ostja saab tellida kauba koju või töökohta. Kättetoimetamine toimub kõigile aadressidele Eestis, ei ole geograafilisi piiranguid. Ostjale helistatakse ette ja lepitakse kokku talle sobiv kättetoimetamise päev ja kellaaeg (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00-20.00-ni, ka. laupäev) saadetise sihtpostiasutusse jõudmise päeval või 6 tööpäeva jooksul vastavalt poolte kokkuleppele. Saadetis toimetatakse ostjale kulleriga (1 reaalne katse). Ebaõnnestunud väljastuskatse korral hoiustatakse kaup saaja elukohajärgses postiasutuses 7 kalendripäeva ning  jäetakse saadetise saaja postkasti vastavasisuline teade.

Laos olevad tooted tarnitakse peale raha laekumist tellimuse kinnitusel näidatud arveldusarvele 3-7 tööpäeva jooksul. Tooted, mida laos tellimuse hetkel ei ole, tarnitakse vastavalt toote juures märgitud tarneajale. Kauba kohaletoimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida Eestist välja, võtke meiega ühendust e-posti teel (info@clever.ee).

E-Aed @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee