Filtreeri
  • Hind
    € -

Närilised

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Hiirelõks karbis
Hiirelõks karbis on klassikalist tüüpi lõks, mis on lukustatavas karbis. See tagab lõksu ohutu kasutamise laste ja lemmikloomade juuresolekul. Kui põlluhiired taimi kahjustavad, proovi neid lõksu meelitada. Kõige ohutum on kasutada hiirelõksu k..
9.42€
KM-ta: 7.85€
Metallist hiirelõks
Kauakestev ja võimas hiirelõks, mida on lihtne kasutada. Lõksul on tundlik mehhanism ja see on valmistatud tugevast metallist, mis kestab aastaid.   - Lihtne kasutada. - Kauakestev metallist konstruktsioon. - Korduvkasutatav ..
0.96€
KM-ta: 0.80€
Suur hiirelõks (kuni 10-le hiirele)
Suur hiirelõks Pest-Stop võimaldab kinni püüda ja lõksus hoida kuni 10 hiirt korraga. Toode on valmistatud kõrgkvaliteetsest tsingitud terasest. Mitmele hiirele mõeldud lõkse kasutavad profesionaalid sageli  kohas, kus ei ole võimalik kasutad..
10.25€
KM-ta: 8.54€
Hiirelõks Pest-Stop (2-ne pakk)
Üks võimsamaid hiirelõkse, mida on samas lihtne kasutada. Kui sööt on lõksu asetatud, tuleb lõks vinnastada, tõmmates hoob püstisesse asendisse. Hiir peab toidu saamiseks söödakarbi kaant liigutama ja see käivitab lõksu. - Plastikust ja metall..
8.57€
KM-ta: 7.14€
Kahjurite helitõrje ühele ruumile
Helitõrje hiirte ja roomavate putukate vastu ruumis. Kahjurite tõrje ruumile (93 m²-le) saadab välja ultrahelilaineid põhjustades kahjurites ebamugavustunnet. Heli levib kuni 9m kaugusele. - Seade on kasutatav kodus peaaegu igal pool, aseta s..
13.94€
KM-ta: 11.62€
Mutipeletaja päikesepatareiga
See helipõhine tõrjevahend saab oma tööks vajaliku energia päikesest. Seade tekitab madalsagedusvibratsioone maapinnas, mis peletab eemale mutid ja teised kaevuvad loomad ning põlluhiired.   15 kuni 20 sekundilise intervalliga tekita..
22.62€
KM-ta: 18.85€
E-Aed @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee