Filtreeri
  • Hind
    € -

Putukad

Mürgivabad vahendid putukate tõrjumiseks ja püüdmiseks

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Heriaselõks Tanglefoot
Herilaselõks on mõeldud kasutamiseks õues, sobib ideaalselt  terassile või välikööki jne.  - Töötab koheselt. - Meelitab ligi ja püüab emaherilasi kevadel enne kui nad jõuavad pesa ehitada. - Meelitab ligi ja püüab..
8.40€
KM-ta: 7.00€
Sääsepüünis Amplecta täitepakk
Täitepakk koosneb kolmest kapslist, mis sisaldavad sääski ligimeelitavaid aineid. Lõhnapadrunite eluiga sõltub seadme asukohast. Varjus kestab üks täitepakk 3-4 nädalat. Päikese käes lõhnade eritumisprotsess kiireneb ..
4.30€
KM-ta: 3.58€
Sääsepüünis Amplecta
Sääsepüünis Amplecta on keskkonnasõbralik toode, mis on välja töötatud vähendamaks sääskede arvu.Sääsepüünis meelitab sääski ligi peamiselt UV-valguse abil, lisaks sellele imiteerib see inimesi ja loomi, tekitades soojust, valgust, keha lõhna ja v..
39.95€
KM-ta: 33.29€
Kärbselõks
Kärbselõks on mõeldud kasutamiseks õues, sobib ideaalselt terassile või välikööki jne. Lõksu on kerge kasutada, vaja on vaid lisada vett peibutisele. Lõks on praktiliselt lõhnatu. - Ideaalne kasutada õues grillides. - Sobib kasutamiseks tera..
5.33€
KM-ta: 4.44€
Herilasepeletaja Waspinator
Herilasepeletaja Waspinator peletab herilased eemale kohast, kuhu te neid ei soovi. Ideaalne kasutamiseks koduaedades, piknikel, vabaõhuüritusetel. Kaasaskantav ja lihtne kasutada. Waspinator on keskkonnasõbralik, mürgivaba ja ei sisalda pestitsii..
8.99€
KM-ta: 7.49€
Herilaselõks
Herilaselõks on mõeldud kasutamiseks õues, sobib ideaalselt  terassile või välikööki jne. Lõksu on kerge kasutada, vaja on vaid lisada vett peibutisele. Lõks on praktiliselt lõhnatu. Lõks on väga efektiivne herilaste ..
6.91€
KM-ta: 5.76€
E-Aed @ 2021 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee